logotj2

Vysoká prohra v Popovicích.

Popovice - Topolná   8:3 (4:1)
branky:Válek 2,Blaho,
sestava:Janeček D.-Rozsypálek P.,Blaho C.,Hoferek O.,Vašťák R., -Mikulka M.,Pavelec D.,Hoferek J.,Fišer,-Válek A.,Hoferek P

Komentář slovácký deník:
Utkání začalo
 chybou domácího brankáře, který chytil malou domů. Hosté měli hned v první minutě možnost zahrávat volný kop z osmi metrů, ale hradbu těl neprostřelili. Pak v rychlém sledu udeřili domácí. Nejprve Hladný ve 13. minutě proměnil pokutový kop za ruku hostujícího hráče v šestnáctce a chvíli nato přidal Omelka druhý gól. Pak sice Válek snížil, v pohodě hrající domácí ale do přestávky navýšili svůj náskok na 4:1. Druhý poločas ovšem začali lépe hosté a snížením na 4:3 pořádně zdramatizovali utkání. Jenže od té chvíle na hřišti kralovali domácí, kteří přidali další čtyři branky a poslali soupeře domů s debaklem 8:3.

Branky: 14., 28. a 72. Omelka, 77. a 88. R. Mikulčík, 13. z pen. Hladný, 32. Tetera, 67. L. Mikulčík 23. a 66. Válek, 52. z pen. Blaho.
Rozhodčí: Hanák.
Popovice: Šesták Hladný, Prajza, Mimránek, Kryštof Kadlčík, Masařík (43. R. Mikulčík), Šácha, Omelka Tetera (60. L. Mikulčík), Musil (80. Halouzka).