logotj2

Prohra doma.

Topolná  - Jankovice    4:6  (2:3)
branky:
Hoferek J.2,Válek A.,Blaho C.,
sestava:
Janeček D.-Blaho C.,Hoferek O.,Hoferek P.,Doležal I., -Mikulka M.,Pavelec D.,Hoferek J.,Stuchlík M.,-Válek A.,Bartoš P.,
střídali:Viceník R.,

Komentář slovácký deník:
Ve vyrovnaném utkání se hrál ofenzivní fotbal s množstvím šancí na obou stranách. Do vedeni šli hned v 7. minutě hosté, když domácí obraně utekl J. Silný. O pět minut později přidal druhou branku Uherka 0:2. Domácím se podařilo snížit, když byl sražen v pokutovém území Bartoš a Blaho proměnil penaltu. Do poločasu padly ještě dvě branky. Nejdříve navýšil vedení Jankovic V. Brázdil, ve 45. minutě stanovil poločasové skóre po rohovém kopu a chybě gólmana Kubova J. Hoferek 2:3. Přestřelka pokračovala i po přestávce. Topolná srovnala krok, hosté dali na 3:4 a domácí opět vyrovnali 4:4. Od tohoto stavu byly šance na obou stranách, šťastnější ale byli Jankovičtí. Domácí obrana nedokázala uhlídat J. Silného a 
ten
 rozhodl. V nastaveném čase ještě pojistil náskok hostí V. Brázdil.

Branky: J. Hoferek 2, Válek, Blaho J. Silný 2, V. Brázdil 2, Uherka 2.
Diváci: 200.
Topolná: Janeček Blaho (75. Viceník), O. Hoferek, P. Hoferek, Doležal Mikulka, Pavelec, J. Hoferek, Stuchlík Bartoš, Válek.
Jankovice: Kubov Zapletal, Sedláček, Ošívka, V. Silný, J. Silný, V. Brázdil, R. Brázdil, Doseděl, Uherka, Grossert. Střídal: Němec.