logotj2

Ztracené dva body

Topolná - Medlovice        3 : 3 (1:2)
branky:Pavelec D.2,Válek A.,
sestava:
Janeček D.-Rozsypálek P.,Hoferek O.,Pavlica A.,Vašťák R.,-Mikulka M.,Pavelec D.,Hoferek J.,Foltýn M.,-Čechmánek P.,Válek A.
střídali:
Blaho C.,Bartošek J.,Zelinka M.
,

Komentář je určen pro slovácký deník,není hodnocení trenéra:
Od začátku utkáni měli převahu domácí,jimž se ale nepodařilo proměnit několik slibných šancí,a tak se vyplnilo pořekadlo nedáš dostaneš.Nejprve se šikovně protlačil mezi domácí obránce Dvouletý a Janečkovi nedal šanci.Hned o 4.minuty později zahrál v pokutovém území Hoferek O. rukou.Nařízenou penaltu proměnil Marčík.Domácí byli aktivnější,snížení se dočkali ve 35. minutě když se prosadil Válek.V druhém poločase byl k vidění útočný fotbal.Nejprve vyrovnal ze standardní situace krásnou střelou Pavelec.V 65. minutě měli domácí šanci jít do vedení když byl sražen v pokutovém území Čechmánek,Pavelec ale pokutový kop neproměnil.V 72.minutě zahrávali hosté rohový kop a Dvouletý hlavou vrátil hostům vedení.V 80.minutě po křídelní akci Hoferka J. srovnal Pavelec na konečných 3:3. 

Pro fanoušky:
Jestli jste si všimli,tak součastné mužstvo mužů prošlo celkem velkou obměnou,od předchozí sezony skončilo asi 7 Hráčů základní sestavy,ať už vinou hostování nebo ukončení kariéry hráčů ve věku 22 let(plus-mínus)Přesto si myslím že start do sezony není z nejhorších.Někteří hráči hrají přesto že chtěli ukončit kariéru protože už mají nějaké ty roky,někteří zase hrají se zraněním a ze sebezapřením,někteří si mění směny a berou dovolenou aby mohly hrát.Prosím fanoušky aby si uvědomily,že nikdo z našich hráčů není žádný floutek na které můžou pokřikovat sprosté nadávky a urážky!Místo nějakého povzbuzení se dočkáváme jen shazování hráčů což nám na sebedůvěře ani psychice nijak nepomůže.Proto prosím fanoušky o větší podporu a třeba někdy i o nějakou pochvalu!!!Předem děkuji za pochopení a doufám v lepší zítřky co se týká jak herního projevu tak divácké podpory.
S Pozdravem Hoferek Ondřej.
 

komentář slovácký deník:
TOPOLNÁ - MEDLOVICE 3:3 (1:2)
Od začátku utkáni měli převahu domácí, jimž se ale nepodařilo proměnit několik slibných šancí, a tak se vyplnilo pořekadlo nedáš, dostaneš. Nejprve se šikovně protlačil mezi domácí obránce Dvouletý a Janečkovi nedal šanci. Hned o čtyři minuty později zahrál v pokutovém území rukou O. Hoferek a nařízenou penaltu proměnil Marčík 0:2. Domácí byli aktivnější, snížení se dočkali ve 35. minutě, když se prosadil Válek. Ve druhém poločase byl k vidění útočný fotbal. Nejprve vyrovnal ze standardní situace krásnou střelou Pavelec.V 65. minutě měli domácí po sražení Čechmánka v pokutovém území šanci jít do vedení, Pavelec ale pokutový kop neproměnil. V 72. minutě zahrávali hosté rohový kop a Dvouletý hlavou znovu udeřil 2:3. V 80. minutě po křídelní akci J. Hoferka Pavelec alespoň srovnal na konečných 3:3.

Branky: 60. a 80. Pavelec, 35. Válek - 12. a 72. Dvouletý, 16. z pen. Marčík. 
Rozhodčí:
 Knot.
Diváci:
 150. 
Topolná:
 Janeček - Rozsypálek, O. Hoferek, Pavlica (60. Bartošek), Vašťák (45. Blaho) - Foltýn (80. Zelinka), Pavelec, J. Hoferek, Mikulka - Válek, Čechmánek. 

Medlovice:
Černoch - Machala, Hlačina, Tichý, Škodík - Balíček, Marčík, Ryška, Kuchař - Dvouletý, Mrkůs (85. Vrtal)