branky:  Macek 2,Bartoš 2,Malíková,Bursík,Mlýnek,Rozsypálek,Mašlan,

12.6. 2005         TJ Topolná - Ostrožská Lhota   1 : 4  (0:2)
sestava: Sklenář,-Mašlan,Ostrožík,Viceník,Blaho-Nádeníček,Pavelec,Mikulka- Dohnal,Kurtanský,Polášek
branky:Dohnal Pavel
rozhodčí:
Michal Hůlka z Uh.Hradiště
diváci:130

K poslednímu zápasu na soupeřově hřišti v okresní soutěži přijela Lhota bez svého nemocného nejlepšího střelce Martina Zalubila.Topolná, která je v klidném středu tabulky na podzim ve Lhotě remizovala 2:2, když v poslední minutě neproměnila penaltu. Na nepříliš kvalitním hřišti po oboustraně opatrném začátku přišla první střela od Jarka Hájka z 15. metrů  z úhlu těsně vedle. V 18. minutě se hráči Topolné dožadovali penalty za střet Gabriela s útočníkem domácích.
Domácí ve 21. minutě nedokázali z hranice penalty prostřelit brankáře Lhoty Soukeníka.
24. minuta přinesla nastřelené břevno lhotské branky.
První gól zápasu vstřelil Filip Zbořil ve 38. minutě střelou z 20 metrů, kterou domácí brankář podcenil. Za dalších pět minut hlavní nahrávač na góly v tomto utkání Tomáš Matuštík přihrál na druhý gól, tentokrát Jirkovi Dominikovi, který střelou k tyči asi z 18 metrů nedal domácímu brankáři šanci.
V závěru poločasu domácí nedokázali dát gól ani z hranice malého vápna, střela skončila vedle brány.
 Nejpěknější akce zápasu přišla v 55.minutě, kdy  Martin Matuštík vybojoval míč,  který nacentroval  před bránu a Filip Zbořil hlavičkoval „rybičkou“ přesně 0:3.
V 58. minutě ukázali domácí svoje fotbalové umění, když po nahrávce na malé vápno zakončili efektní patičkou, ale Soukeníka nepřekvapili.
Domácí se přece jen dočkali v 70. minutě střelou z hranice penalty a snížili na 1:3.
V 80. minutě Martin Matuštík vystřelil z hranice velkého vápna  přesně a  stanovil konečné skóre zápasu 1:4. Poslední šanci ke skórováni měl Jirka Dominik v 88.minutě,  ale jeho střela asi z 10  metrů málem ohrozila blízké rozhlasové  vysílače.
Po celé utkání byli hosté jasně lepší a u všech míčů byli o krok spíš jak domácí. Stříleli na branku, záloha dávala útočníkům  míče za obranu.  Lhotský fotbalový fanoušek, který chodí pouze na domácí zápasy, by měl vyrazit někdy i na hřiště soupeře,
kde domácí nebrání v deseti lidech a Lhota venku střílí branky doslova jako na běžícím pásu a zaslouženě vede tabulku s velkým bodovým  náskokem.

Za zmínku stojí velmi dobrá divácká kulisa .V Topolné je o fotbal velký zájem a na vedoucí mužstvo tabulky přišla největší návštěva na utkání Lhoty na hřištích soupeřů.

Hlasy trenérů po zápase:
Pavel Stašek, trenér Topolné:

„Dnešní zápas jsem viděl vyrovnanější  než byl výsledek, který byl pro nás velmi krutý.
U soupeře bylo vidět kus fotbalového kumštu. Škoda našich neproměněných šancí, ale  takový už je fotbal.“

Jak viděl zápas tentokrát neobvykle klidný Josef Dominik, trenér Ostrožské Lhoty:
Největší nebezpečí nám skoro vždy hrozí ze standartních situací, a to se potvrdilo i dnes, kdy nás při šancích Topolné podržel brankář Soukeník. První gól jsme dali po hrubce domácího brankáře. Na rozdíl od domácích jsme naše gólové šance proměňovali .Celý zápas jsme byli lepší a přesvědčivě zvítězili.“

žáci: Topolná - Babice 5:0
dorost: Topolná - Ostrožská Lhota 2:4

17.6. 2005       Osvětimany- TJ Topolná   6 : 1
sestava:Sklenář,-Mašlan,Ostrožík,Viceník,Blaho-Nádeníček,Pavelec,Mikulka- Gajdošík,Polášek,Vlček