logotj2

Víkendové zápasy 10. 10. 2021

Přípravka
TJ Sokol Huštěnovice - TJ Topolná 4:6
Střelci: Neumann 4x, Křesťan.P, Hubáček.V
 
Žáci
TJ Traplice - TJ Topolná 1:10
Střelci: Stuchlík 5x, Horák 3x, Podlas.R 2x
 
Muži:

Tj Sokol Ořechov - TJ Topolná 6:1 (0:0)
Střelci: Dohnal
Sestava: Mikel - Sedlář, Válek, Lapčík, Zelinka - Dohnal, P. Hoferek (C) (67’ Kamočai), Haša, Mikoška (84’ R. Jurčík) -J. Hoferek, Srnec (76’ Mráz)
 
Radek Pekárek, trenér Topolné: „První poločas byl z naší strany velmi dobrý, proto vůbec nedokážu pochopit, co se s námi o přestávce stalo, že jsme ve druhé půli předvedli takový strašný výkon. Po změně stran jsme udělali neuvěřitelné množství chyb a bohužel vysoko prohráli. Ořechov má kvalitní a dobře poskládaný mančaft, zaslouženě nás porazil. Kdybychom po deseti minutách prohrávali 0:3, nikdo by nemohl nic říct. Takto jsme se se drželi, ke poločasu jsme si i my vypracovali dvě šance, ale nedali je. Domácí jich samozřejmě měli mnohem víc. Kluci i tak v první půli plnili to, co jsme si před utkáním říkali. Proto nepochopím druhý poločas. Až na Jana Foltýna jsme byli kompletní.“
 
Jaroslav Hastík, trenér Ořechova: „Jakkoli se konečný výsledek jeví jako přesvědčivý, naše výhra se nerodila vůbec snadno. Topolná už se svým uzdraveným kapitánem Pavlem Hoferkem se zejména v první půli představila jako sebevědomý a odhodlaný celek, který nám nedal nic zadarmo. My jsme si hned zpočátku sice vytvořili několik velkých příležitostí, ale ty nám skvělý Jakub Mikel v bráně soupeře buď bravurně vychytal nebo jsme se o ně sami připravili vlastní neschopností či nerozhodností. Po gólu přitom volala zejména tutovka Tomáše Durny ve 2. minutě i křížná rána Jakuba Kowalíka po úniku. Poté se několika rychlými průniky po levé straně blýskli i mladíci v dresu protivníka Jiří Mikoška s Lukášem Srncem, ale žádná z jejich odvážných eskapád naštěstí ke gólu nevedla. Také nás několikrát podržel gólman Stanislav Kuchař, zvláště pak při nebezpečných rohových kopech. Pumelici Adama Válka z trestného kopu těsně před odchodem do šaten navíc vyrážel jen s vypětím všech sil. Bezbranková první půle tak naprosto korespondovala s děním na place. Vstup do druhého dějství nám však vyšel náramně. Hned při první akci se Jakubovi Kowalíkovi podařilo prosmýknout kolem atakujícího beka a jeho prudký centr Jakub Kolářík hrudníkem u bližší tyče ekvilibristicky nasměroval do sítě - 1 : 0! O sedm minut později se na konci další brejkové akce Jakuba Kowalíka se Stanislavem Malůšem sám před brankářem znovu ocitl Tomáš Durna a technickou kulišárnou zblízka tentokrát nedal bezmocnému brankáři šanci - 2 :0! Když za dalších pět minut Jakub Kolářík parádní střelou z trestného kopu překonal gólmana Topolné potřetí, zdálo se být rozhodnuto. Hosté však ani poté nerezignovali a sympaticky vytrvale pokračovali v ofenzivním pojetí. To jim přesně po hodině hry vyneslo i kýžený gól, který po naší nedůslednosti při bránění a centru zleva tvrdou ránou téměř z voleje pohotově zaznamenal David Dohnal - 3 : 1! Naštěstí jsme zareagovali okamžitě, když hned nato se po střele Tomáše Durny k odraženému míči od tyče jako pardál vrhnul Stanislav Malůš a razantně propálil vše před sebou - 4 : 1! Po chvíli náš zkušený kapitán mohl svůj tradičně poctivý výkon korunovat dalším gólem, ale jeho dalekonosný lob vinkl o pár centimetrů minul. Závěrečnou čtvrthodinku si však zřejmě nejvíc užil s nezvyklým zápalem hrající Adam Červinka, jenž po sérii svých úniků nejdříve v 75' hokejovým blafákem, byť i s pomocí Štestěny, dokonale oklamal brankáře a zvýšil na 5 : 1, aby jej za dalších deset minut po ideálním centru Davida Hynčicy bombou překonal podruhé a vystavil tím i závěrečný účet - 6 : 1! Nás toto výrazné vítězství pochopitelně těší a hráče za jejich výkon zejména ve druhém poločase musím pochválit. Je však třeba uznat, že k dobré úrovni zápasu stejnou měrou přispělo i mužstvo Topolné a také trojice arbitrů pod řízením hlavního sudího Petra Zpěváka, jenž ani v tomto duelu nemusel použít karet.“

Aktuálně

žáci:

Topolná - Babice

neděle 15. 5. v 14:00

hřiště Topolná

 

muži:

Topolná - Vlčnov

neděle 15. 5. v 16:30

hřiště Topolná

Tabulka Muži

1 Zborovice 20 83:20 55
2 Ořechov 20 80:27 47
3 Staré Město 20 54:34 33
4 Malenovice 20 36:44 33
5 Slavkov 20 35:32 31
6 Topolná 20 36:40 29
7 Polešovice 20 30:29 28
8 Tlumačov 20 33:46 26
9 Zdounky 20 37:35 24
10 O. N. Ves 20 44:46 24
11 Velký Ořechov 20 28:45 22
12 Jankovice 20 37:55 16
13 Uh. Ostroh 20 25:63 11
14 Vlčnov 20 24:66 10

top scores

1. Haša Petr 7
2. Mikoška Jiří 6
3. Zelinka Daniel 4
4. Dohnal David 3
4. Hoferek Jaroslav 3
4. Kamočai Lukáš 3
4. Srnec Lukáš 3
5. Foltýn Jakub 2
5. Válek Adam 2
5. Mráz Daniel 2
6. Lapčík Adam 1

Návštěvníci

TOPlist