Víkendové zápasy 4. 10. 2020

TJ Sokol Slavkov - TJ Topolná 1:0 (0:0)
Sestava: Jakub Mikel - David Dohnal, Adam Válek, Daniel Zelinka, Jiří Mikoška - Jaroslav Hoferek (67. Lukáš Večeřa), Pavel Hoferek (70. David Podlas), Petr Haša, Jakub Foltýn - Jan Foltýn, Lukáš Srnec.
Na střídání připraveni: Lukáš Polášek, Radim Jurčík

Komentář Roman Leitner: Zajížděli jsme k dalšímu zápasu do Slavkova. S čistým svědomím musím říct a ke vší úctě k soupeři, tak to byl zatím nejhorší tým s kterým jsme hráli v krajské soutěži. A jestli takového soupeře nejsme schopni porazit, tak nastává otázka, jestli máme v této soutěži co dělat. Fotbal se hraje 90 minut z toho 70 minut jsme jasně lepší a Slavkov k ničemu nepouštíme. Navíc v 50. minutě nedáváme pokutový kop a to bylo asi zlomové. Dál to nemá cenu hodnotit, protože prohráváme 1:0 a nikdo se už ptát nebude. Domácí píši 3 body do tabulky a my z odpuštěním máme ***. Musíme se z toho probrat a pokusit to napravit v Malenovicích.

Dorost:
TJ FS Napajedla - SK Zlechov 2:2 (2:0) 3:1 PK

Starší žáci:
TJ Traplice - TJ Topolná 0:8 (0:3)
Střelci: David Mikulka 3, Matyáš Stuchlík 2, Viktor Žiška, Radim Podlas, Karel Horák
Sestava: Filip Bernatík, Josef Bureš, Lukáš Foltýn, František Kočenda, Viktor Žiška, David Mikulka, Radim Podlas, Jan Staník, Matyáš Stuchlík, Martin Večeřa, Karel Horák, Filip Hejda, Stanislav Gajdošík, David Křesťan, Adam Chmelík