Střelci: Jan Foltýn
Sestava: Jakub Mikel (59. ŽK) - David Dohnal (40. ŽK), Adam Válek, Daniel Zelinka, Jiří Mikoška - Jaroslav Hoferek (46. Jakub Foltýn, 60. ŽK), Pavel Hoferek (43. ŽK), Petr Haša, Adam Lapčík (87. ČK) - Jan Foltýn (51. ŽK), Lukáš Srnec
Na střídání připraveni: Lukáš Polášek, David Podlas, Lukáš Večeřa, Jakub Dedík, Jiří Jager

Komentář trenéra:
     Po prvním vítězství v I. B. třídě jsme zajížděli do Tlumačova, kde jsme chtěli potvrdit výhru z Velkého Ořechova. A začali jsme opět velmi dobře, hned v první minutě přihrával Haša na Jendu Foltýna, který vystřelil a vedeme 1:0. Hned ve 3. minutě měl šanci Jarda Hoferek, ale bohužel nedává. A další šance přišla v 5. minutě. Pavel Hoferek přihrávkou na pravou stranu nachází Jardu Hoferka, který centrem nachází hlavu Jendy Foltýna, který bohužel dává nad. Pak se dvanáct minut nic neděje důležitého, až v 17. minutě průnik Dohnala do vápna domácích nachází přihrávkou Jardu Hoferka, který trefuje nohy brankaře domácích. 22. minuta máme opět šanci Jendou Foltýnem, ale bohužel opět nedává. Hned na to ve 23. minutě má 100% šanci Srnec, ale bohužel také nedává. 30. minuta šance domácích, ale Mikel chytá. Ve 31. minutě Haša střílí nad. Po těchto zahozených šancí logicky přichází trest, kdy po našem nedůrazu ve středu pole domácí střelou srovnávají na 1:1. Ještě ve 44. minutě domácí nakopávají dlouhý balón do našeho vápna, ale Mikel bravůrně chytá. Do kabin se jde za nerozhodného stavu 1:1.

Druhý poločas začal jak ten první, kdy ve 47. minutě Haša centrem nachází hlavu Zelinky, který trefuje břevno. V 58. minutě přichází po našem špatně odkopnutém balónu trest v podobě pokutového kopu. První pokus Mikel chytá, ale údivu všech přítomných se penalta opakuje po signalizaci pomezního rozhodčího. Důvod? Ten ví jen on sám, druhý pokus domácí proměňuji a dávají na konečných 2:1. Kluci se s tím nechtějí smířit a pořád makaji. Odměnou je nám dvě super šance Lapčíka, kdy v 70. minutě dává nad a v 72. minutě těsně vedle. Domácí chodili do protiútoku, kdy v 86. minutě trefuji tyč. Pohár hořkosti jsme si vypili do dna v 87. minutě, kdy Adam Lapčík vidí červenou kartu za urážku rozhodčího, který nechal bez povšimnutí úder loktem do krku na Pavla Hoferka. I přes porážku musím kluky pochválit, jezdili po zadku, bojovali, domácí k ničemu nepouštěli a fyzicky a herně jasně přehrávali. Jenže fotbal se hraje na góly a ne na krásu. I tak jako trenér klukům moc děkuji. Samozřejmě dík patří i našim věrným fanouškům, kteří s námi jezdí a hlasitě kluky povzbuzují, VELKÉ DÍKY.