logotj2

Víkendové zápasy 30. 8. 2020

Muži:

TJ Sokol Velký Ořechov - TJ Topolná 2:8 (1:3)
Střelci: Jan Foltýn 2x, Lukáš Srnec 2x, Adam Lapčík 2x, Jaroslav Hoferek, Petr Haša
Sestava: Jakub Mikel - David Dohnal (21. ŽK, 83. Jakub Viceník), Adam Válek, Daniel Zelinka, Jiří Mikoška - Jaroslav Hoferek (64. ŽK, 74. Lukáš Večeřa), Pavel Hoferek (81. David Podlas), Petr Haša, Adam Lapčík - Jan Foltýn (83. Pavel Bartošek), Lukáš Srnec

Komentář trenéra:
Odjížděli jsme do Velkého Ořechova s tím, že chceme konečně bodovat. S konečným výsledkem ale nepočítal. Začali jsme dobře a už v 6. minutě vystrašil střelou z 20 metrů brankáře domácích Jan Foltýn, ale zatím se jen zastřeloval. Hned o minutu později totiž stejný hráč napřáhl znova z 25 metrů a byl z toho krásný gól. V 19. minutě doslova vymotal Srnec dva domácí hráče ve vápně a ještě posadil brankáře na zadek a vedli jsme 2:0. Domácí snížili ve 24. minutě. Tentokrát jsme se z toho nepos*ali a ještě do poločasu, přesně ve 43. minutě dáváme Jardou Hoferkem na 3:1.

O poločase v kabině jsme si řekli, že musíme překonat tlak domácích. Toto se nám bohužel nedaří, protože domácí ve 49. minutě snižují na 2:3. Domácí ani v 54. minutě nedávaji gól po centru do vápna, kdy na malém vápně domácí hráč hlavičkuje úplně sám. Dá se říct, že toto byl zlomový okamžik zápasu. Naši hráči se uklidnili a od 67. minutě do 77. minuty jsme dali 4 branky. 67. minutě se trefil Lapčík, v 70. minutě opět Lapčík, v 74. minutě Srnec a v 77. minutě Jan Foltýn. Na konečných 2:8 upravil krásnou střelou z trestného kopu Haša. Musím klukům poděkovat za předvedený výkon a věřím že nám to vydrží do dalších zápasů.
Samozřejmě chci poděkovat i našim fanouškům za povzbuzování.

Dorost:
FC Morkovice - TJ FS Napajedla 1:2 (0:2)
Střelci: Lukáš Winkler 2

Starší žáci:
SK Jalubí - TJ Topolná 3:7 (2:5)
Střelci: 2x David Mikulka, 2x Matyáš Stuchlík, Petr Úlehla, Karel Horák, Filip Hejda
Sestava: Filip Bernatík, Josef Bureš, Filip Hejda, Karel Horák, David Mikulka, Oliva Alexandr, Podlas Radim, Matyáš Stuchlík, Petr Úlehla, Martin Večeřa, Viktor Žiška