Přípravka:

SK Březolupy - TJ Topolná

Střelci: 3x David Křesťan, 3x Karel Horák, 2x Filip Hejda, Jan Staník.

Sestava: Filip Bernatík, Ondřej Bača, Natálie Kubíková, Adam Hubáček, Adam Hubáček, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, Adéla Jurygáčková, Matyáš Stuchlík, David Hrbáček, Zuzana Škárová, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan, Adam Chmelík, Ondřej Hradil (K), David Mikoláš, Vojtěch Horák, Alžběta Domincová, Adéla Večeřová, Mikuláš Bureš

V posledním zápase sezóny jsme zavítali do sousedních Březolup. Přestože úvod zápasu nebyl úplně podle našich představ, postupně jsme nad domácími získali převahu, kterou jsme zúročili ve vstřelení devíti branek do soupeřovy sítě. Se sezónou jsme se tak rozloučili zaslouženým vítězstvím.

Žáci:

TJ Sokol Prakšice-Pašovice - TJ Topolná 4:1 (3:1)

Střelci: Ondřej Ferovič
Sestava: František Kočenda - Vít Janošek, Matyáš Kedra, Radim Podlas, Petr Úlehla, Svatopluk Solecký, Filip Malina, , Alexandr Oliva, Ondřej Ferovič, Jakub Mikoláš, Adam Sedláček
Střídali: Filip Bernatík, Tomáš Polášek, David Večeřa, David Mikulka

Dorost:

TJ Sokol Prakšice-Pašovice - TJ FS Napajedla 1:4 (0:3)

Střelci: 3x Roman Šubík, Martin Bursík
Sestava: Filip Kočenda - Jakub Viceník, Matěj Zámečník (K), Martin Berecka, Lukáš Srnec, Martin Lhotský, Martin Bursík, Jan Belej, Radim Jurčík, David Podlas, Roman Šubík
Střídali: Jiří Hába, Lukáš Večeřa, Pavel Havlík, Adam Sedláček, Vít Janošek

Muži:

TJ Bílovice - TJ Topolná  3:2 (0:1)

Střelci: Jan Foltýn, Jakub Foltýn
Sestava: Filip Kočenda - David Dohnal, Jakub FoltýnJan Foltýn (75. David Podlas), Petr Haša (K), Jaroslav Hoferek (64. Lukáš Kamočai), Radim Jurčík (34. Jan Belej), Jiří Mikoška, Adam Válek, Daniel Zelinka, Tomáš Jurčík
Na střídání připraveni:

Jaroslav Hoferek: Ve velkém horku a na velkém hřišti jsme od začatku tahali za kratší konec a v podstatě se jen bránili. Navíc jsme vůbec nestíhali doplňovat osamoceného Jendu v útoku. V závěru poločasu jsme se přece jen dostali k bráně a Kuba Foltýn prostřelil domácího brankáře. Hlavně díky skvělým zákrokům Filipa Kočendy jsme první poločas vyhráli 1:0. Ve druhém poločase se Bílovicím podařilo vyrovnat, ale Jenda Foltýn těsně před svým odchodem do práce strhl vedení opět na naši stranu. Domácí vrhli všechny síly do útoku a zvýšili tlak, který vedl k vyrovnání. Hned při rozehrávce po obdrženém gólu jsme chybovali a po odpískané a proměněné penaltě se domácí dostali do vedeni 3:2, které si už nenechali vzit.