Dorost vstoupil vítězně do jarní části sezóny 2018/2019:

TJ Sokol Kněžpole - FS Napajedla 0:1 (0:1)

Sestava: Filip Kočenda - Jakub Viceník, Martin Berecka, Robin Holomek, Martin Lhotský, Lukáš Srnec, Martin Bursík, Jan Belej, Radim Jurčík, David Podlas, Roman Šubík
Na střídání připraveni: Pavel Havlík, Lukáš Večeřa, Jiří Hába, Tomáš Čevela, Adam Sedláček, Tomáš Malina, Filip Malina

Muži si z prvního jarního zápasu odvážejí bod.

Ostrožská Lhota - Topolná 2:2 (2:1)
Střelci: David Dohnal, Lukáš Kamočai
Sestava: Polášek Lukáš - David Dohnal, Jakub Foltýn, Petr Haša, Jaroslav Hoferek (66. Martin Bursík), Pavel Hoferek (K), Tomáš Jurčík (50. Radim Jurčík), Lukáš Kamočai (29. ŽK), Adam Válek, Přemysl Vašek, Daniel Zelinka

Komentář Jaroslav Hoferek: Než jsme zjistili, že se hraje, tak jsme prohrávali 1:0. Naštěstí jsme dokázali brzo vyrovnat Dohnalem, který využil přesnou přihrávku od Kamočaie. Domácí hráli jednoduchou hru, kdo má balon pálí na branku a zbytek pokope ty, kteří jim stojí v cestě. Do poločasu jsme dostali na 2:1 kdy při střele z trestňáku se míč odrazil od zdi zpět ke střelci a ten se štěstím skóroval. Ve druhém poločase jsem brzy srovnali po přesném centru od Tomáše Jurčíka, se prosadil hlavou Kamočai. Jurčík pak musel střídat, protože se necitil dobře po ostrém zákroku z prvního poločasu. Od vyrovnání se hrálo výhradně na branku domácích. Po dalším ostrém zákroku musel střídat Jaroslav Hoferek. Zbytek zápasu už změnu skóre nepřinesl. Nutno dodat, že zápas hrubě nezvládl HR, kdy už v 10. minutě měl vyloučit domácího hráče za brutální kopnuti soupeře po odehrání míče. Když hráči zjistili, že od rozhodčího je žádný trest nečeká upravili svůj styl hry. Výsledkem jsou tři zranění na straně domácích a dvě na straně hostů. Pochválit musím střídající dorostence, kteří se nezalekli tvrdé hry domácích a zapojovali do kombinací a byli platnými členy týmu.