Přípravka:

TJ Topolná - SK Mařatice 8:8 (3:4)

Branky: Karel Horák 2, Martin Večeřa 2, Tomáš Cahel 2, Filip Hejda 2

Sestava: Filip Bernatík - Viktor Žiška, Tomáš Polášek, Stanislav Gajdošík, Karel Horák, Martin Večeřa, David Hrbáček, Adam Chmelík, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan, Matěj Kubík, Jan Staník

Dnešní dramatické a vyrovnané utkání, v druhé polovině hrané již za značné nepřízně počasí, nám přineslo první letošní bod. Všichni hráči zaslouží za předvedené výkony na hřišti velkou pochvalu.

TJ Topolná - Slovácká Sparta Spytihněv 6:4 (3:2)

Branky: Martin Večeřa 3, Karel Horák 2, Radim Podlas

Sestava: Filip Bernatík - Tomáš Polášek, Viktor Žiška, Radim Podlas, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, Martin Večeřa, David Hrbáček, Adam Chmelík, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan

Vzrůstající výkonnost našeho týmu potvrdilo i domácí utkaní se Spytihněví. Po výborném výkonu všech našich hráčů jsme zasloužené zvítězili.

Žáci:

TJ Topolná - TJ Šumice 2:4 (0:3)

Branky: Pavel Havlík, Martin Berecka

Sestava: Vít Janošek - Ondřej Blaho, František Kočenda, Martin Berecka, Petr Úlehla - Viliam Machač, Pavel Havlík, Svatopluk Solecký - Martin Lhotský, Radim Podlas, David Mikulka

Na střídání připraveni:

Dorost:

TJ FS Napajedla - FC TDV Slavičín 1:5 (0:1)

Branky: Lukáš Winkler

Sestava: Lukáš Polášek (71. Filip Kočenda) - Jakub Viceník, Pavel Bartošek, Pavel Kolář, David Podlas - Lukáš Winkler, Dominik Vondráček (42. ŽK), Jiří Hába (71. Libor Machač), Lukáš Večeřa, Radim Jurčík - Lukáš Srnec

Do Topolné tuto neděli přijel aktuálně druhý tým KP dorostu Slavičín a tak stál před domácím mladým týmem další nelehký úkol. Celé utkání probíhalo za vydatného deště a to se podepsalo na kvalitě hry obou mužstev. Taktika domácích, hrát ze zabezpečené obrany a zhušťovat prostor před Poláškem se v úvodních minutách zdála být dobrým tahem na velmi dobře kombinujícího soupeře. Bohužel v 11 minutě došlo při Poláškovu pokusu o odkop k jeho podklouznutí a míč putoval přímo na kopačku číhajícího útočníka 0:1. Hosté se natrvalo usídlili na polovině domácích a trpělivou kombinací se snažili najít skulinku v hradbě bránících hráčů. Když už se jim podařilo dostat až do blízkosti domácí svatyně, tak jim vždy stál v cestě již pozorný (chybami poučený) gólman Polášek. Domácí se v tomto utkání zaměřili výhradně na defenzivu, ale i přes to se jim v ojedinělých brejkových akcích podařilo hostující obranu zaskočit, ale bez tížené branky. Jako jediná slibnější akce domácích se dá považovat střela Večeři, která orazítkovalo břevno hostující brány.

Druhý poločas pokračoval na již velice zdecimované hrací ploše a všichni aktéři utkání připomínali spíše zápasníky v bahně. Hned ve 47. minutě hosté navýšili vedení na 0:2, když domácí obrana nedokázala zachytit rychlý náběh hostujícího hráče za svá záda a ten se pohotovou střelou na přední tyč nemýlil. O dvě minuty později se z poloviny hřiště  s dravostí sobě vlastní vyřítil Winkler a napálil míč pod vybíhajícího gólmana 1:2. Toto hosty nerozhodilo a o pět minut později nachytali domácí obranu opět na švestkách, když prudká střela orazítkovala břevno, míč se odrazil přímo na hostujícího hráče a ten sledován nevěřícnými pohledy domácích obránců navýšil na 1:3. Domácí se z posledních sil snažili zvrátit vývoj utkání a odměnou za jejich úsilí jim byla nabídnuta výhoda pokutového kopu za podražení pronikajícího hráče domácích. Míč si postavil na penaltový puntík kapitán Vondráček, ale hostující gólman se bohužel pro domácí nenechal nachytat střelou do středu brány. Od tohoto okamžiku jakoby byl na hrací ploše pouze tým Slavičína, který do konce utkání ještě dvakrát trestal a stanovil tak konečný výsledek na 1:5 ve svůj prospěch. Napravit svou reputaci mohou naši mladíci v Bojkovicích 24.9.2017 od 13:00 hodin.