Branky: Martin Berecka 2, Martin Lhotský, Viliam Machač

Sestava: Vít Janošek - Matyáš Kedra, David Mikulka, Radim Podlas, Petr Úlehla, Martin Berecka, Ondřej Blaho, František Kočenda, Pavel Havlík, Martin Lhotský, Viliam Machač

Na střídání připraveni: Filip Malina, Alexandr Oliva

FK Luhačovice - TJ FS Napajedla 0:1 (0:1)

Branky: Lukáš Srnec

Sestava: Lukáš Polášek - David Podlas (87. Jiří Hába), Pavel Bartošek, Pavel Kolář, Jan Belej - Martin Bursík, Dominik Vondráček (35. ŽK), Robin Holomek (29. Lukáš Večeřa), Radim Jurčík (57. Jakub Viceník) - Lukáš Winkler, Lukáš Srnec

Na střídání připraveni: Filip Kočenda

Do utkání vlétli hosté jako blesk a již ve 3. minutě se ujali vedení, když centr ze strany zužitkoval nabíhající Srnec 0:1. O dvě minuty později si domácí počínali při rozehrávce velmi neobratně, zpětnou přihrávku gólmanovi vystihl opět Srnec, bohužel střela do prázdné brány k údivu všech přítomných orazítkovala pouze tyč. Hosté se celý poločas tlačili na polovinu domácích ve snaze o navýšení skóre, domácí však již poučeni chybami z úvodu utkání začali vysoko napadat. S přibývajícími minutami se Luhačovice staly aktivnějším týmem a vyrovnávací branka visela ve vzduchu. Jak se později ukázalo, nejdůležitějším hráčem utkání se hned po střelci branky stal gólman Polášek, který jakoby na brankové čáře postavil neprůstřelnou zeď. Nejprve s pomocí břevna a brankové čáry zneškodnil prudkou střelu z hranice velkého vápna a o pár minut později přidal další vrásky na čela domácích střelců, když dlouhým skokem vytáhl další 100% šanci pouze na roh.

Po poločasové přestávce byli opět domácí lepším týmem, a ač se hra odehrávala spíše ve středu hřiště, byli to právě Luhačovice, kdo více kontroloval míč, naopak hosté hrozili maximálně z ojedinělých brejků. Každá snaha o uklidňující branku však ztroskotala na mizerné koncovce. Domácí vědomi si střelecké impotence hostů, přistoupili v obraně ke hře na tři a na několik posledních minut vrhli veškeré síly do útoku. Do konce utkání se ještě 2x dostali do slibného zakončení, v obou případech však byl proti, připravený Polášek. Vyrovnávací branky se domácí nedočkali a tak si Napajedla hlavně zásluhou čarujícího Poláška odváží po nepřesvědčivém výkonu cenný bodový příděl. Další soutěžní utkání sehraje dorost v neděli 3.9.2017 od 13:00 hodin na hřišti v Topolné proti Hulínu.