TJ FS Napajedla - FC Viktoria Otrokovice 0:7 (0:4)

Branky:

Sestava: Lukáš Polášek - Radim Jurčík, Pavel Bartošek, Pavel Kolář, Jan Belej - Martin Bursík, Robin Holomek, Jiří Hába, Lukáš Večeřa, Dominik Vondráček - Lukáš Winkler

Na střídání připraveni:

Los úvodního kola Krajského přeboru dorostu nebyl pro nově se skládající tým trenéra Kurtanského příliš přívětivý, protože v prvním kole na hřiště do Topolné zavítal soupeř, který ještě v minulé sezoně okupoval střed tabulky o soutěž výše (MSDD-D), a to sousední Viktoria Otrokovice. Domácím ke všemu chybělo z důvodu dovolené 5 hráčů a tak nastoupili pouze v 11-ti a tím pádem bez možnosti střídání. Už při nástupu na hrací plochu byl patrný rozdíl mezi hráči jednotlivých mužstev, kdy urostlí chasníci Otrokovic v jistých případech působili spíše jako rodiče Napajedelských mladíků. Utkání od prvních minut mělo jasného favorita. Napajedelští se jen těžko dostávali za polovinu, a když už se tak stalo, bylo to individuální akcí kapitána Vondráčka či nákopem na osamoceného debutanta Winklera, který se jen těžko prodíral přes výškovou a početní přesilu hostů. I přes bojovný výkon domácích si hosté brzy vypracovali dvoubrankový náskok a rychlou kombinační hrou uzamkli domácí na jejich polovině. První poločas skončil pro domácí ještě přijatelně, když na ukazateli svítilo skóre 0 – 2 pro hosty.

Druhý poločas už bylo znát na domácích značné vyčerpání a zkušení hosté toho dokázali využít. Postupně navýšili své vedení na hrozivých 0 – 7 a připravili tak pro domácí mladíky hořkou premiéru hned v jejich prvním dorosteneckém startu. Další bitva čeká dorostence v sobotu 12.8.2017 od 10:00 hodin na hřišti Brumova.