Sestava: Filip Kočenda - Filip Malina, Jakub Viceník, Martin Berecka, Jakub Mikoláš - Matyáš Kedra, Jiří Hába, Martin Lhotský, Viliam Machač - Martin Bursík, Lukáš Winkler

Na střídání připraveni: Vít Gajdošík, Ondřej Blaho, Radim Podlas, Petr Úlehla, Vít Janošek

SK Hospodářské služby Sokol Hradčovice - TJ Topolná 1:0 (0:0)

Sestava: Vít Janošek, Filip Malina, Jakub Viceník, Jiří Hába, Jakub Mikoláš, Martin Berecka, Lukáš Winkler, Martin Lhotský, Viliam Machač, Martin Bursík, Pavel Havlík

Na střídání připraveni: Filip Kočenda, Vít Gajdošík, Ondřej Blaho, Petr Úlehla, Matyáš Kedra

Kunovice - TJ FS Napajedla 4:2 (3:0)

Branky: Lukáš Srnec 2

Sestava: Lukáš Polášek, Podlas David (46. Jurčík Radim), Jiří Mikoška, Miroslav Holomek, Tomáš Jurčík (68. Bartošek Pavel), Robin Holomek, Tomáš Bláha (62. Srnec Lukáš), Adam Lapčík (25. ŽK), Karel Bajaja, David Brauner, Jan Zlámal (77. Belej Jan)

Na střídání připraveni: Pavel Kolář

Utkání s příchutí derby začala obě mužstva aktivně a hned v úvodních vteřinách mohlo být veselo na straně Napajedel, ale A. Lapčík z malého vápna střílel nedůrazně přímo do rukavic domácího gólmana. Defakto z okamžitého vyhození si vzal míč krajní záložník domácích, zavezl jej až k hranici pokutového území, milimetrovou přihrávkou našel nabíhajícího útočníka a ten ve 2. minutě pohodlně skóroval 1:0. Hosté se nenechali zaskočit a postupnou kombinační hrou se začali dostávat na polovinu soupeře. 2x mohl vyčarovat úsměv na tvářích spoluhráčů K. Bajaja, poprvé když se sám krásně uvolnil skrze obránce, bohužel v rozhodující chvíli mu sjel míč z kopačky. Z následného rohu dostal tentýž hráč šanci na reparát, ale jeho pokus z malého vápna opět skončil v gólmanově náruči. Vyrovnání viselo ve vzduchu, ale když se neujala ani výstavní dalekonosná střela Bláhy, která skončila na břevně domácí brány, začali úřadovat domácí. Ve 30. minutě se opakovala situace z úvodu utkání, kdy po rychlé akci z levé strany našel domácí záložník svého kolegu na malém vápně, ten se obtočil kolem svého strážce a navýšil na 2:0.  Domácí hrozili zejména z rohových kopů, které jsou jejich největší zbraní. Ve 40. minutě byl jeden takový vyražen a následný centr zpět do pokutového území našel před Poláškem číhajícího útočníka a ten uzavřel poločasový výsledek na 3:0 pro domácí.

Tento výsledek byl nesmírně krutý pro do té doby dobře hrající Napajedla. Ve druhém poločase se na záložních řadách obou týmů podepsal dosavadní vývoj bojovného utkání a dá se hovořit o hře nahoru dolů bez jakékoliv mezihry. Šance střídala šanci, jak na jedné, tak na druhé straně a přítomní diváci si museli připadat spíše jako na tenisovém utkání. V 55. Minutě domácí navýšili na hrozivých 4:0 z pohledné kombinační akce na jeden dotek. Po této situaci došlo na straně hostů k prostřídání již unavených hráčů a toto přineslo i pozitivní přínos v podobě L. Srnce, který v 64. minutě zaznamenal čestný zásah Napajedel, když se po rohovém kopu nejlépe zorientoval v pokutovém území 4:1. Druhý zápis mezi střelce zaznamenal tentýž hráč v 85. minutě, když jej našel přesným centrem K. Bajaja a hlavou rozvlnil síť domácí brány. Do konce utkání se již nic nezměnilo a tak zůstaly všechny body v Kunovicích. Další soutěžní utkání sehraje dorost na domácí půdě v Topolné 7.5.2017 od 13:30 hodin proti Loukám.