Topolná - Bílovice 2:3 (1:0)
Branky. Válek, Hoferek J.
Sestava : Rosík- Rozsypálek, Stuchlík Mil.,Mlýnek, Ostrožík, Kašný, Hoferek O., Hoferek J., Zelinka D., Foltýn Jakub, Válek
Střídali: Bartošek, Zelinka M., Gabrhelík, Blaho

Začátek utkání se odehrával zpočátku mezi velkými vápny. Žádnému z týmů se nedařilo dostat do gólové příležitosti. První příležitost si vytvořili Bílovice, nepodařilo se jim však zamířit na bránu. Pak následoval festival neproměněných šancí našich hráčů, kdy se během patnácti minut dostali do tří vyložených příležitostí. Nejprve se před brankářem zjevil sám Adam Válek, jeho střela však šla těsně nad. Další šanci v podobné situaci zahodil Ondra Hoferek, když brankář Bílovic dokázal jeho pokus vytěsnit mimo bránu. Ani napodruhé se před brankářem nedokázal prosadit Adam Válek, který trefil pouze nohy padajícího gólmana. Mohlo platit otřepané "nedáš- dostaneš", ale branka Bílovic nebyla pro ofsajd uznána. Těsně před přestávkou se přece jen dokázal prosadit Adam Válek, který křížnou střelou na zadní tyč otevřel skóre.

Ve druhém poločase se po vydařené kombinaci dostal do šance Jarda Hoferek a střelou k tyči zvýšil na 2:0. Bílovice se prosadili vzápětí, kdy se dorážkou z bezprostřední blízkosti prosadili poprvé. A byl to opět důraz v pokutovém území, který jim o chvíli později přinesl vyrovnání. Za stavu 2:2 se po ideálním uvolnění dostal sám před brankáře Jarda Hoferek, jeho pokus o lob však skončil těsně nad. Patnáct minut před koncem se po nedorozumění naší obrany prosadily opět Bílovice. Naše závěrečná snaha o vyrovnání už bohužel nepřinesla žádný gól.