TJ Slavoj Jarošov - TJ Topolná  6:0 (2:0)

Střelci:Jurča 2, E. Němec 2, Běťák, Trávník

Sestava: Polášek - Mikoláš, Vojtášek, Bartošek, Jurčík R. - Sklenářová, Viceník J., Večeřa L. Hába, - Szkibik, Kočenda.

Střídali: Bursík, Berecka

Do Jarošova jsme nepřijeli jako favoriti, hlavně kvůli absencím klíčových hráčů Beleje, Viceníka a Kučery. Už od začátku bylo jasné, kdo bude diktovat tempo hry. Naším plánem bylo hrát ze zabezpečené obrany, což se nám až na určité místa celkem dařilo. První chyba přišla už ve druhé minutě, kdy k odkopu přes šířku velkého vápna se dostal útočník Jarošova a vstřelil gól. Poté se hra celkem vyrovnala, nás může mrzet jenom nepromění šance Terky Sklenářové. 5 minut před koncem prvního poločasu, jsme obdrželi gól po velkém sólu hráče soupeře.

Do druhého poločasu jsme udělali změny: na pozici brankaře šel Filip Kočenda, pozici stopera Polášek Lukáš a do útoku Vojtášek Jan.  Změny však neměli námi očekáváný efekt, naopak jsme inkasovali po chybách v obraně další 3 góly. Poté jsme si i my vypracovali šanci, ale Martin Bursík střílel do míst, kde stál připravený brankář soupeře. Následně jsme při zmatku po standartní situaci vstřelili vlastní gól a chvíli poté byl ukončen zápas.

Dorost

Valašské klouboky - FS Napajedla 0:1

Střelci: Leitner Jakub

Muži

Jankovice – Topolná 3:4 (2:2)

Střelci: Hoferek J. 2, Hoferek O. 2

Sestava: Rosík – Huňka, Pavlica, Foltýn P., Vašťák, Gabrhelík (80. Rozsypálek), Hoferek O., Hoferek P., Válek (46.Mikulka), Mráz, Hoferek J.

V prvních minutách utkání se odehrávala hra převážně ve středu hřiště a oba soupeři se marně snažili najít cestu k soupeřově bráně. V 10. minutě zahrával přímý kop z pravé strany hřiště Petr Foltýn. Jeho povedený centr ve skrumáži před brankou našel nejrychleji Jarda Hoferek a poslal náš tým do vedení. Po tomto gólu jsme převzali iniciativu a zdálo se, že na další góly v síti soupeře nebudeme dlouho čekat. Ve 20. minutě však zahrávali domácí rohový kop. Rozehrávku na přední tyč naše obrana nezachytila a nikým nekrytý hráč Jankovic tak pohodlně z malého vápna vyrovnal na 1:1. Za deset minut bylo ještě hůř, když domácí zahrávali volný přímý kop a po špatné komunikaci mezi našimi obránci se míč odrazil k volnému útočníkovi, který nezaváhal a poslal Jankovice do vedení. Po tomto gólu jsme převzali iniciativu a trpělivě čekali na šanci k vyrovnání. Dočkali jsme se ve 40. minutě, kdy se po akci středem hřiště dostal před velkým vápnem k míči Ondra Hoferek a po průniku do pokutového území vyrovnal střelou k tyči na 2:2. Tímto výsledkem skončil první poločas.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a za čtyři minuty se skóre měnilo v náš prospěch. Ve velkém vápně se dokázal uvolnit opět Ondra Hoferek a křížnou střelou zvyšoval na 3:2 z našeho pohledu. V této fázi utkání jsme diktovali tempo hry a vytvářeli si další šance. Největší se zrodila v 55. minutě, kdy se k odraženému míči dostal Petr Foltýn a střelou z pětadvaceti metrů orazítkoval břevno. Zničehonic ale udeřilo na druhé straně, kdy se domácí útočník probil z levé strany do velkého vápna a předložil míč volnému hráči na zadní tyči, kterému se podařilo míč uklidit do brány. Domácí se po tomto gólu začali soustředit na obranu a vyčkávali na brejkové příležitosti. My jsme měli více ze hry, ale nedařilo se nám proměňovat brankové příležitosti. V největší z nich selhal Dan Mráz, kterého vychytal domácí brankář po perfektním pasu mezi obránce od Ondry Hoferka. Další šanci jsme měli v 75. minutě, kdy jsme zahrávali z rohu malého vápna nepřímý volný kop. Vinou nepřesné rozehrávky jsme však ani tuto šanci nevyužili. V 85. minutě jsme zahrávali volný přímý kop z půlící čáry. Na centr vyskočil Jarda Hoferek a svým druhým gólem v utkání nás opět poslal do vedení. Domácí po obdrženém gólu zvýšili svou aktivitu směrem dopředu. Zahrávali několik standartních situací. Naší obraně se podařilo všechny jejich pokusy zlikvidovat a po závěrečném hvizdu jsme se mohli radovat ze zisku tří bodů.