logotj2

Víkendové zápasy TJ Topolná 5. 5. 2013

Muži

TJ Topolná - FK Ostrožská Nová Ves "B" 3:2 (1:2)

 

Střelci: Válek 2x, Hoferek J. - Pavlas, Štěrba

 

Sestava Topolná:Kloček K. - Viceník R., Pavlica A., Ostrožík D., Polášek R. - Hoferek O., Hoferek P., Stuchlík M., Karmazín P. - Válek A., Hoferek J.

Střídali: Pavelec D., Mikulka M.

 

Sestava ONV: Štefaník, Bouchal, Szabo M. , Kosík, Jirásek, Štěrba, Slezák, Kusák, Petratur, Pavlas, Morava

Střídali: Ťok J. , Ťok L. , Szabo T.

 

Diváků 165

 

Hosté začali ve svižném tempu, kdy domácí zcela zaspali začátek a po 10minutách prohrávali 0:2. Hosté působili fotbalovějším dojmem a nechybělo mnoho a mohli se domácí dočkat dalšího gólu. Poté se hra vyrovnala a v 30minutě se nádherně trefil z 35metrů agilně hrající Válek 1:2. Za tohoto stavu se šlo do kabin. Domácí nastoupili do druhé půle s odhodláním něco s výsledkem udělat, což se taky stalo, kdy Válek utekl hostující obraně a nedal golmanovi hostí šanci 2:2. Poté se hra přelévala nahoru dolů než se krásně trefil Hoferek J. a stanovil konečný výsledek na 3:2. Za zmínku ještě stojí, kdy rozhodčí Kubíček vyloučil na obou stranách po jednom hráči. Domácí potvrdili vzestupnou formu, kdy z posledních třech zápasů získali 9 bodů.

 

Dorost

FS Napajedla - TJ Dolní Němčí 0:8

 

Střelci:

 

Sestava FS Napajedla:

Střídali:

 

Žáci

TJ Topolná - FK Ostrožská Nová Ves 6:1 (2:1)

 

Střelci: Mráz 3x, Lapčík, Mikoška, Jurčík T.

 

Sestava: Szkibik - Bartošek, Dohnal, Viceník T., Belej - Kučera, Mikoška, Večeřa D. - Večeřa L., Mráz, Lapčík

Střídali: Mikšík, Jurčík T., Jurčík R.

 

Od začátku zápasu jsme si vytvořili územní převahu avšak s poněkud vlažným přístupem našich hráčů k finálním přihrávkám a k zakončení. Po několika nezdařených pokusech dobýt soupeřovu branku se ujal až průnik do pokutového území Tomáše Jurčíka, zakončený přesnou střelou pod břevno. Naši hráči se tímto gólem uklidnili.Soupeř se do vážnějších šancí v této fázi zápasu nedostával. Druhý gól následně přidal po individuální akci Mráz Daniel. Po ojedinělé návštěvě soupeře v našem pokutovém území se však zahrával roh, který se nám nepodařilo ubránit a hostující hráč tak snižoval z bezprostřední blízkosti na 2:1. Tímto pro hosty velmi lichotivým skóre také skončil první poločas.
Ve druhém poločase naši hráči ještě zvýšili obrátky a soupeře už téměř vůbec nepouštěli na naši polovinu. Ten se tak soustředil hlavně na obranu. Přesto se nám podařilo opět gólově prosadit Adamem Lapčíkem, který hlavou zvyšoval na 3:1. Další gól přidal kapitán týmu Jiří Mikoška, kterému soupeřova obrana svou nedůsledností v pokutovém území dovolila dorážku vlastní střely. Gólový účet dvěma trefami podtrhl kanonýr Mráz Daniel. Na hřiště se tak dostali i hráči z lavičky , kteří se svého úkolu zhostili na výbornou. Za pozornost hlavně stál výkon střídajícího krajního obránce Radima Jurčíka.

 

Přípravka

TJ Topolná - TJ Sokol Huštěnovice 4:3

 

Střelci: Hába Jiří 2x, Mikoláš Jakub 2x

 

Sestava:Kočenda Filip, Viceník Jakub, Lapčík Jakub, Berecka Martin, Mikoláš Jakub, Hába Jiří, Sklenářová Tereza, Hábová Karolína, Slováková Petra, Pavlíková Aneta, Cahelová Lucie, Blaho Ondřej, Kočenda František, Oliva Alexandr, Úlehla Petr, Tomáš Svoboda

 

Začátek zápasu se nesl ve znamení nezdarů a zmatků v řadách mladých topolských hráčů. Po důrazném rozhovoru o poločase, se topolská přípravka probudila a začala podávat svůj standardní výkon, který se vrátil ve znamení vyrovnáním a nakonec výhrou domácího celku. Snažili jsme se, aby vystřídali všichni hráči a to se nám podařilo. Chtěl bych všem hráčům poděkovat za výkon v druhém poločase. Poděkování posílám také všem fanouškům a rodičům, kteří povzbuzovali a udělali na hřišti super atmosféru.

 

Pozvání na středeční Turnaj fotbalových talentů který se koná 8. 5. 2013 v 8hod. Přijděte povzbudit hojném počtu.

Aktuálně

Turnaj přípravek

sobota 18. 6. v 8:30

hřiště Topolná

 

muži:

Polešovice - Topolná

sobota 18. 6. v 15:30

hřiště Polešovice

Tabulka Muži

1 Zborovice 25 101:29 67
2 Ořechov 25 103:35 60
3 Staré Město 25 74:45 44
4 Slavkov 25 50:43 40
5 Malenovice 25 52:52 39
6 Topolná 25 44:52 35
7 Polešovice 25 37:37 34
8 Zdounky 25 48:44 33
9 O. N. Ves 25 49:58 30
10 Tlumačov 25 42:59 29
11 Velký Ořechov 25 43:61 28
12 Vlčnov 25 41:74 20
13 Uh. Ostroh 25 34:80 17
14 Jankovice 25 38:87 16

top scores

1. Haša Petr 9
2. Mikoška Jiří 8
3. Zelinka Daniel 5
4. Dohnal David 3
4. Hoferek Jaroslav 3
4. Kamočai Lukáš 3
4. Srnec Lukáš 3
5. Foltýn Jakub 2
5. Válek Adam 2
5. Mráz Daniel 2
5. Foltýn Jan 2
6. Lapčík Adam 1

Návštěvníci

TOPlist