Muži

TJ Slovácko-Vážany - TJ Topolná 4:2 (1:2)

Střelci: Kolář 2, Janík, Gottwald - Válek 2

Sestava:Kloček K., Viceník R., Ostrožík D., Blaho C., Hoferek O., Hoferek P., Hoferek J., Stuchlík M., Polášek R., Válek A., Karmazín P.

Od úvodu utkání byli aktivnější hosté, kteří si vypracovali několik golových šancí, které ovšem končili na tyčích nebo břevně. Po 25minutách se efektivně uvolnil agilně hrající Válek a nedal domácímu golmanovi šanci 0:1. V 35minutě domácí zahrávali pokutový kop za faul golmana Kločka a vyrovnali na 1:1. V 40minutě zahrávali hosté přimý volný kop Ostrožíkem, kdy domácí si srazili rukou míč ve vápně a rozhodčí Hanák ukázal na pokutový kop. Válek zpřehledem zavěsil a hosté vedli 1:2. V 44minutě ještě pokračoval Válek sám na golmana , ale bohužel nedal. Domácí začali druhý poločas ve svižném tempu a po dvou minutách srovnali na 2:2. I nadále domácí určovali tempo hry a hosté hrozili z brejků při kterém jedem znich Hoferek J. opět nastřelil do břevna. A tak platilo pravidlo nedáš dostaneš, kdy domácí se dvěma slepenými goly dostali do vedení 4:2 a svůj náskok si už pohlídali až do konce.

Dorost

FS Napajedla - SK Spartak Hulín 1:1 (0:0)

sestava FS Napajedla: Kutálek - Pavlík, Navrátil, Řezníček, Jurek - Nguyen, Foltýn R., Blažek, Olah - Brázdil, Foltýn J.

Střídali : Dostál, Šiller,Kačmár

Z důvodu chyb v registračních průkazech museli hosté nastoupit se změnami v základní sestavě.
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, ve druhém poločasu se dostali domácí do vedení gólem Lukáše Olaha, hosté se následně snažili o vyrovnání, což se jim po velké skrumáži podařilo hráčem Ježákem, když domácí nedokázali odkopnout míč do bezpečí. Další šance domácích a hostů již brankou neskončily a tak rozhodčí Němec utkání ukončil.

Komenář soupeře zde.

Žáci

FC Bánov - TJ Topolná 0:7 (0:3)

Střelci: 6x Mráz Daniel, Jurčík Tomáš

sestava: Szkibik - Jurčík R., Jurčík T., Viceník T., Belej - Večeřa D., Mikoška, Bartošek - Viceník J., Mráz, Večeřa L.

střídali: Bursík, Mikšík, Hába

V druhém zápase jarního kola jsme hráli na hřišti soupeře - Bánova. Již před zápasem jsme věděli že budeme oslabeni o Adama Lapčíka, Lukáše Dohnala a Václava Kučeru. I proto jsme tým doplnili třemi hráči z přípravky. I hru jsme přizpůsobili citelnému oslabení - hra ze zabezpečené obrany na rychlé brejky. To se vyplatilo a jenom během první půle jsme měli 6 šancí z nichž jsme polovinu proměnili. Druhou polovinu se již hrálo pouze na polovině soupeře. Lahůdkou bylo sólo Tomáše Jurčíka přes polovinu hřiště, kde nechytatelnou dělovkou skóroval. Pochvalu za výkon dnes zaslouží kapitán Daniel Mráz, autor 6 gólů, Jiří Mikoška a v druhé polovině zápasu i Jan Belej.